Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Masáže, hudba, osobní rozvoj, sdílení, bubnování, tanec, konzultace ...

Hledání štěstí, lásky, radosti, krásy a harmonie 

 

JINÁ ODPOVĚĎ

Technická poznámka....

Andrej24.08.2014
Milé ženy, pro mne jste všechny svým jedinečným způsobem krásné a věřím, že existují muži, kterým připadáte překrásné. Pokud se přikrášlujete za cenu svého zdraví, tak vězte, že já osobně bych to po žádné ženě nepožadoval. Naopak mé estetické cítění jaksi nereaguje pozitivně na vysoké podpatky https://www.facebook.com/mamamiablog/videos/10153706262030945/
, silikonové poprsí, nepřirozeně opuchlé rty a pod...
 

Dědeček říkával "Parádo trp"

Zairae12.04.2014
Vím, že to dědeček myslel pro chvíle, kdy se děvče chtělo prostě vylepšit.
Jsem žena a chci být krásná. Jsem žena a chci se líbit. Jsem blondýnka s velmi bledou pletí a když svou krásu nepodpořím, jsem nevýrazná. Jsem ráda, když mohu použít nějaká ta vylepšovadla.
Ale také jsem již žena ve věku, kdy se objevují projevy stárnutí. Stárnutí? Nebo zrání? Nebo...? Čas dělá své a je to i na mě znát. Poprsí již není tak pevné, celé tělo již nevykazuje takovou pevnost. Hm, no, jenže to přece k ženě patří a i přes drobné nedokonalosti se cítím být naopak čím dál krásnější. Mé životní zkušenosti vepisují do mé tváře hloubku. V mých očích lze číst, že ač již viděly mnohé zlé, nepřestaly se na svět dívat skrze lásku. Mé tělo je krásné takové jaké je, i když už není nejpružnější, ale vypráví příběh o životě.
Měla bych mu snad dávat jiný tvar? Měla bych povadlé vyplňovat hmotou, která bude lhát? Mám ráda svůj věk (v létě to bude 40), jsem vděčnou pozorovatelkou proměn času. Opravdu vděčnou za všechny ty vrásky a drobné "nedokonalosti" vytvořené během času. Všechny vyprávějí příběh. Příběh o ženě, která žije tady na Zemi. Která ví, že v sobě nese lásku. Která ví, že je Bohyní.
jsem krásná taková jaká jsem a dědečku, už jsem vyrostla z myšlenek na vylepšování toho krásného, co mi bylo dáno. Nepotřebuji kvůli kráse trpět. Děkuji, dědečku :-)
 

Re: Dědeček říkával "Parádo trp"

Andrej14.04.2014
Milá Zairae, děkuji ti za vystoupení z řady a za tvůj srdnatý postoj. Souhlasím, že mimo krásy na povrchu má každý z nás i krásu vnitřní, která je trvalejší a silnější a ta nepotřebuje retušovat, naopak projevit se a zvýraznit...:-)
 

Moje odpověď

Dita Berková09.03.2014
Jistě, že je to každé ženy věc, co se svým tělem a tváří dělá..., ale přeci si neodpustím komentář.
Myslím, že vždy záleží na záměru se kterým to žená dělá - zapadnout mezi uměle vytvořený ideál krásy, pro svého partnera, či má pocit, že potom bude oblíbenější, získá pozornost mužů,...- všechny tyto důvody mohou mít společneho jmenovatele a tím je stále dokola omílané téma sebelásky...- pokud je žena ochotna nechat do sebe řiznout, tak asi za tím bude něco mnohem hlubšího než být "krásnější" ...Věřím, že problémem je též to, že témata jako krása, sexualita a s tím souvisejíci ženské tělo jsou uplně odposvátněna, ženy si příliš sebe sami neváží..., muži si jich pak také neváží, ženy jsou zraněné, ale tváří se statečně..., myslím že toto téma(asi jako spousta dalších) je záležitostí celé společnosti ..., možná ženy skrze tyto radikální upravy hledají lásku...
 

Re: Moje odpověď

Andrej09.03.2014
Milá Dito, moc Vám, děkuji za Váš názor. Ano, souhlasím. Problém je daleko širší a hlubší.....sebepřijetí, sebeláska, důvěřovat vlastním pocitům a názorům, strach z vyloučení z "hlavního proudu", hledání lásky mimo sebe, přesvědčení že je třeba udělat co nejvíce pro získání a udržení "silného" partnera .......Ale podle mne je paradox v tom, že tato snaha působí často zcela opačně ...... končí malou vnitřní silou a krásou a tím i žena dává najevo, čemu dává důležitost a přitahuje do svého života podobné muže...:-)
 

Re: Moje odpověď

Kristina20.10.2014
Souhlasím naprosto s Tebou, díky za vyjádření... :)) ;)
 

Re: Re: Moje odpověď

K.21.10.2014
https://www.youtube.com/watch?v=vvDBZwX-t-w#t=186 ;)
 

Re: Re: Re: Moje odpověď

Andrej22.10.2014
Tady je odkaz na video z odpovědi Kristiny www.youtube.com/watch?v=vvDBZwX-t-w#t=186 ;)
Kristíno, moc děkuji za toto video. Velmi koresponduje s touto anketou...:-)

 

PROSTOR PRO SDÍLENÍ ČEHOKOLIV, CO CHCETE ŘÍCI, REFERENCE, PŘIPOMÍNKY ...

Pokud mi chcete napsat referenci , poděkování, připomínku a podobně, tak mi napište skrze Kontakt (Facebook nebo simkara@seznam.cz) a já vám velmi rád odpovím a vaši zprávu zde zveřejním. Musel jsem zvolit tento způsob, protože se mi do webu nabourali roboti a spamovali mi "diskuzní fórum". Děkuji za pochopení a těším se na vaše texty.

Poděkování

5.2.2022

 

Andreji,
moc Ti děkuji za Tvoji práci.
Za ty tři měsíce, co Tě znám, se o hodně zlepšila moje citlivost k tělu a prohloubila důvěra ve svou intuici. Taky snížila potřeba věci hodnotit a chápat hlavou. To mi velmi pomohlo i v lepším nacítění na klienty v práci. Raději tancuji, víc zpívám, s dětmi líp vycházím. Cítím se lehčí (nejen na kila), volnější. Dopřávám si mnohem víc odpočinku a díky tomu i vše co tvořím je nové a šťavnaté.

Lenka

Podekovani

David08.04.2020
Andrej Kolář Simkara je velice moudry muz.

Vyzna se v muzich a zenach a vztazich jak muzu a zen mezi sebou, tak i ve vztazcih k sobe samym.
Jeho zkusenosti, duchovni napojeni a pochopeni, znamena, ze Vam dokaze poradit takrka asi v jakekoliv oblasti :-)

Nektere veci na me byly az moc slozite, ale trpelive a lidsky mi vse vysvetlil, kdyz jsem necemu nerozumel.

Pomohl mi i v tezke chvili, kdy jsem byl hodne, hodne na dne.

Moc dekuju Jemu a Vesmiru, ze ho tak krasne inspiroval v tom, co mi ma a muze rict :-)

Dekuju.

David Grossmann
Re: Podekovani
Andrej09.04.2020
Děkuji Davide za slova, která mě těší a dávají mi pocit užitečnosti. :-)
 

Tanec s vůní tantry

Lenka22.10.2019
Ahoj Andreji,

děkuju Ti za večer protančený mezi vědomými doteky. Ještě dva dny po něm ve mně postupně dosedalo všechno, co jsem při krásných setkáních během večera prožila a uvědomila si. Bylo to pro mě hoooodně výživné.

Hned další den mi Vesmír poslal několik situací, které dokonale navázaly na moje večerní prožívání, a moc mě bavilo těma situacema procházet. Třeba když mi jeden mladík uvolnil v tramvaji místo k sezení. Kdysi jsem zažila něco podobného v metru a tehdy mě jako první napadlo: "Jéžiš, to vypadám tak blbě, že mě chlapi pouštějí sednout?" Tentokrát mě jako první problesklo hlavou, že mi ten muž projevuje úctu, a s úsměvem jsem jeho nabídku přijala, byť jsem jela jen dvě zastávky. (Na večeru s Andrejem jsme, krom jiného, prošli rituálem projevování vzájemné úcty - evidentně zafungoval.)

Děkuju, Andreji, že tvoříš takovéhle skvělé příležitosti prožít, co je potřeba. A sobě děkuju, že je využívám :-)

Lenka
 

Re: Tanec s vůní tantry

Andrej22.10.2019
Ahoj Lenko,
děkuji ti za milá slova a jsem rád , že to, co mi dává smysl , má i praktický význam pro ostatní. Ať ti to funguje co nejdéle :-)
 

Tance "s dotykem"

Jaroslav18.12.2018
Ahoj Simkaro!
Dekuji za poradani tanecnich patku.
Umoznuji mi potkat se s lidmi bez masky, ktere si bezne nasazujeme.
Nemohu slovy povedet jak hodne pro me uprimna zpetna vazba, kterou tam dostavam znamena.
Vsichni si tam hlidame svoje hranice a proto si muzeme vyskouset byt autenticti beze strachu, ze se to nekoho dotkne.
Znam te jako citliveho pruvodce tezkymi chvilemi jak jednotlivcu, tak kolektivu. Vnimam, ze do vseho co delas davas svoje srdce cele, tak se ti dari!
Jaroslav
 

Re: Tance "s dotykem"

Andrej19.12.2018
Ahoj Jaroslave, děkuji ti za zpětnou vazbu. Ano práce s lidmi je pro mne víc než obživou a zábavou. Cítím se při ní jako ryba v pramenitá vodě :-) A cítím veliký vděk, že se s nimi mohu propojit a sdílet s nimi to, co mi dává smysl.
 

Miracle

Andrea06.03.2018
Celostní masáž pana Andreje....mě uvedla do harmonie.....mé tělo i mou duši.... myslím.....že to je zázrak....a že tento moc milý,upřímný člověk.... má léčivou energii....a jsem již byla u hodně lidiček... Děkuji mnohokrát jsem vděčná že jsem Vás mohla osobně poznat
 

Re: Miracle

Andrej06.03.2018
Milá paní Andreo, děkuji za vaše pocity .... Jsem přesvědčen, že každý z nás má v sobě nějaký dar, kterým může obohatit ostatní, jen je třeba to hledat, věřit mu, opracovat ho a nabídnout ho ostatním...:-)
 

Celostni masaz

Ivona28.07.2017
Andrejova masaz me privedla opet blize k sobe. Otevrela bolest a stesti zaroven. Byl to ulevny plac a zaroven smich z nejvetsi hloubky me duse...kdy jste stastni. Nejen laskyplne pohlazeni – ale nejlepsi psychoterapie, otevreni duse, srdce. Dalsi krok k sobe bliz, k sobe, lepe se znat a vice byt „sebou“. Velmi otevirajici a prirozenost a silu dodavajici. Doporucuji zazit... Z celeho srdce dekuji a klanim se Tvemu umeni, Andreji <3
 

Re: Celostni masaz

Ivona28.07.2017
...a ještě doplneni...ci zestrucneni ... je to takove, ze jste najednou ještě vice "zivi" a vnimate zase o kus vice tady tu krasu kolem sebe, citite ještě vice lasky. ...co je dulezitejsi, nez byt stastny?:-) ... Andreji, dekuji za to, co pro mne a další lidi delas :-)
 

Re: Re: Celostni masaz

Andrej01.08.2017
Milá Ivono, děkuji ti za milá slova. Jsou pro mne vzpruhou, závazkem ale i výzvou do budoucnosti...:-)
 

Celostní masáž

Marta06.04.2017
Na celostní masáži u Andreje jsem byla minulý týden. Neskutečný zážitek. Velice něžně a ohleduplně mě provedl mou vlastní duší. Povedlo se nám naprosto luxusní propojení těla a duše a každý dotek, pohyb, který udělal, se odrážel v mé duši a umožňoval mi nové a nové vhledy do mě samé. Neuvěřitelné. Tenhle pán se zdá být velmi nenápadný a o to větší sílu a umění v sobě skrývá.

Děkuji, děkuji, děkuji :-)
 
 

Re: Celostní masáž

Andrej06.04.2017
Milá Marto, děkuji ti za tvé pocity. Jsou to pro mne cenné informace a ostatním to může mé masáže lépe přiblížit..:-)
 

Seminář - Základy celostních masáží

Ivona06.03.2017
Andreji, dekuji za to, ze tohle ucis. Tohle je všechno. U masazi pokladam vedomost a lasku za podstatu. Nejen u masazi. Je to o celem zivote. Tento kurz bych doporučila vsem maserum…. A pokud by to slo…zavedla bych pristup jako soucast maserskeho/terapeutického vzdelavani od zakladu. „Je“ to „zaklad“. Sama jsem jim zacinala, a prala jsem si v te dobe, aby to nekdo zacal ucit. Uz se stalo. Dekuji Ti - a preju Ti hodne dalších studentu, kterym Tvuj kurz prinese podobne naplneni, jako mne. S laskou, Ivona
 

Re: Seminář - Základy celostních masáží

Andrej08.03.2017
Milá Ivono, děkuji za tvé postřehy ze semináře. :-) Těší mne, že to vnímáš podobně a že ti to mohlo pomoci. Zároveň moc děkuji za tuto aktivitu, protože mnoho lidí má co říci o tom, co zažili, ale nedovolí si to zrealizovat a tím obohatit svou autentickou zkušeností ostatní...:-) Objímám

Báječná masáž

El Holubová20.12.2016
Čtu zdejšípříspěvky a přidávám se k poděkování Andrejovi. Andrejovy masáže vřele doporučuji všem. Projde jeden sval za druhým, najde místa, kde je napětí, a dokonalým, důkladným a přesto jemným způsobem ta místa ošetří. Jeho klid a znějící hudba zklidní mysl. Andrej uvolní celé tělo a „rozpohybuje“ energii v těch místech, kde neproudí.
Na masáž je naprosto soustředěný a cítíte i to, že masírování není pro něj pouze práce – spíše poslání :-). Odnesla jsem si pocit poctivé a pro tělo i duši přínosné péče (a vím o čem mluvím – také masíruji).
 

Re: Báječná masáž

Andrej22.12.2016
Eliško, moc ti děkuji ti za tvůj popis. Je pro mne někdy těžké lidem popsat , jaké masáže vlastně dělám a tak každý takový popis od různých klientů je zdrojem užitečných informací pro ty, co se teprve rozhodují mé masáže vyzkoušet..:-)
 

Otevirani srdce a individualni vedeni partneru

Ivona25.10.2016
Andreji, je uzasne, jak s lidmi pracujes. Se srdcem otevrenym...objimajicim. Seminar Otevirani srdce byl pro mne zazitkem, a to jsem jeste netusila, co prijde, az budeme u Tebe pod Tvym individualnim provazenim-vedenim delat "ritualy" s mym muzem. Bylo to ohromne zazitkove, intenzivni, intimni, emotivni, procistujici, laskyplne a vrouci, tak uzasne... Samotnym nam to spolu predtim moc neslo. Byla i narocna obdobi, neco se zaseklo... Ty jsi behem chvilky dokazal dostat nas do hloubky a citeni nasich dusi/srdci navzajem, citit lasku...citit radost, lasku i smutek, obavy toho druheho, i sebe samotneho. Od svatby to bylo pro mne po trech letech druhe nejsilnejsi setkani s mym muzem. Ukazal jsi nam neco, co nyni muzeme dale rozvijet, a take zpusob, jak. S podekovanim a dojetim, Ivona
 

Re: Otevirani srdce a individualni vedeni partneru

Andrej25.10.2016
Ivono, moc děkuji za tvůj příspěvek je pro mne výzvou i závazkem...:) Téma sebelásky považuji jako zásadní a budu se mu i nadále v budoucnu věnovat.
 

Poděkování za masáž

Irena23.10.2016
Dobrý den pane Koláři.
Vaše masáž mě oslovila na tolik, že jsem měla pocit, jako bych masáž prožívala prvně v životě. Masáž kterou jsem prožila u vás je tedy lidově řečeno“z jiného pytle“. Ovlivní nejen tělo, ale i ducha tedy nutně pohne i energiemi, které jsou zablokované. Zablokování energie je vlastně hlavní příčinou našich bolestí a nepohyblivosti. Před mnoha lety jsem utrpěla úraz kostrče, byla jsem na mnoha klasických masážích, ale žádná z nich mi nepomohla. Nyní je problém odstraněn,bolest zmizela a cítím se dobře.Velké díky a hodně nejen pracovních úspěchů, již se těším na další masáž.Irena
 

Re: Poděkování za masáž

Andrej25.10.2016
Ireno, moc Vám děkuji za vaše dojmy z masáže. Určitě tím pomůžete lidem, kteří mne neznají a budou lépe vědět a cítit o co jde. A´t se nám daří..:-)
 

Seminář Otevírání srdce - úžasné...

Ivona22.09.2016
Dekuji za otevreny vecer plny komunikace, otevirani oci a srdce... Proudeni, prirozenosti, ladnosti...ladeni a vyladovani se, jemnosti, citu a krasy. Doporucuji vsem, nejen tem, kteri chteji "otevirat" - mozna prave ty ostatni takovy vecer krasne prekvapi. .. Osobne se ve mne behem vecera take mnohokrat vynorila vlna radosti, kdy chcete skakat, kricet, radovat se :) Andreji, dekuji za veci, ktere pro lidi delas. <3
 

Re: Seminář Otevírání srdce - úžasné...

Andrej22.09.2016
Ivono, děkuji za tvá milá slova a pocity.... Mé srdce se raduje s Vámi, kteří mi pomáháte stále více se poznávat a naplňovat svoji cestu a vizi.. ......Objímám
 

Masáž

Eliška06.05.2015
Děkuji Vám pane Koláři za svoji první masáž ve velice přátelském prostředí, kde jsem se cítila velice přirozeně a uvolněně. Co jsem si odnesla z masáže bylo - šťastné tělo, ale i duši, pocítění uctění těla samotného skrze vaší masáž a vděčnost, že jsem mohla zažít krásu ducha-přítomného doteku díky Vám.
 

Re: Masáž

Andrej06.05.2015
Milá Eliško, děkuji Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsem rád, že Vaše pocity jsou v souladu s mým záměrem celostního přístupu. Ať Vám harmonický pocit vydrží co nejdéle a rád Vám opět nabídnu, až budete potřebovat, opět svoje služby.
 

Poděkování - seminář Otevírání srdce

Martin15.04.2015
DĚKUJI
Bylo to úžasné setkání skvělých lidí, jsem moc rád, že jsem tam byl. Práce ve skupině je super
 

Re: Poděkování - seminář Otevírání srdce

Andrej17.04.2015
Martine, děkuji za to, že jsi tam s námi byl a obohatil jsi skupinu :L::-)
 

Poděkování - seminář Otevírání srdce

Lenka15.04.2015
Děkuji za skvělý seminář, moc mi pomohl se otevřít životu a vidět lidské vztahy v lepším světle
 

Re: Poděkování - seminář Otevírání srdce

Andrej17.04.2015
Milá Lenko, děkuji ti za tvá slova. Rád jsem ti pomohl..:-)
 
 
 

uzdravující dotek

Kristina20.10.2014
Milý Andreji :), děkuji za Tvou péči, kterou jsi mi dával s láskou ke mně jako člověku i k tomu, co Ti dává v životě smysl. Troufám si říci, že jsi mi vrátil do života světlo. Dokážeš probouzet to, co dlouho spalo... :). Byla to masáž, na kterou nikdy nezapomenu, protože byla uplně jiná (svými prvky). Vnímala jsem jak mužskou tak ženskou energii a bylo krásné, jak na sebe skrytě reagovaly. Pomohlo mi to k zocelení duše ženy. Takže harmonizační - to je vskutku příznačný název. ;) Děkuju. :)

Skvělá masáž

Lenka17.08.2014
V pátek jsem poprvé navštívila masáž u pana Andreje. Již před nějakou dobou u něj byla má kamarádka, která ho velmi chválila a kdykoliv jsem přemýšlela o masáži, vždy jsem navštívila jeho stránky. Konečně jsem se tento týden tedy odhodlala a objednala se. Musím říct, že to byla jedna z nejlepších masáží, co jsem kdy vůbec zažila. Do teď jsem plná pozitivní eneregie a hlavně maximálně odpočatá. Zmizel i takový ten vnitřní neklid a napětí, co jsem prožívala. Moc mi pomohl i s částečným rozhýbáním bolavého kotníku po úrazu. Chtěla jsem Vám toutu cestou moc a moc poděkovat za úžasný zážitek :-) Lenka
 

Re: Skvělá masáž

Andrej15.03.2015
Milá Lenko, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Přesto že už většinou sám poznám, že se masáž povedla a byla k užitku pro klienta, tak podobné informace jsou pro mne důležité a inspirující. Děkuji.
Přeji Vám hodně pozitivní energie během celého života a rád Vám s tím zase někdy pomůžu..:-)
Andrej
 

poděkování za masáž

Věra09.08.2014
Poslední dobou jsem byla totálně vyčerpaná a bez energie a proto, jsem se objednala na masáž, kterou mě doporučila moje příbuzná. Na masáž jsem šla se začínající migrénou,tak jsem měla obavy, jak mě asi bude po masáži.To co jsem zažila se ani popsat nedá.Ty nádherné pocity krásna, které jsem si odnesla mám v sobě od středy ještě dnes a doufám,že ve mě přetrvají co nejdéle. Z masáže jsem odcházela jako víla,plná proudící energie. Andreji za první masáž od Tebe, Ti moc děkuji a další určitě nevynechám...:-).
 

Re: poděkování za masáž

Andrej10.08.2014
Milá Věro, předně ti děkuji za sdílení tvých pocitů i za důvěru, že jsi šla na svou první masáž právě ke mně. Přiznám se , že nejraději masíruji lidi, kteří jdou poprvé na masáž nebo kteří chodí na masáže často a okusili už hodně druhů. Právě tito lidé mne mohou nejvíce obohatit svou zpětnou vazbou a jsou pro mne i největší výzvou k tomu se co nejlépe naladit na jejich individuální problémy a jejich osobnost. To, že si hned na první masáži člověk dovolí se uvolnit a odevzdat se sebeléčivé energii není jednoduché a vyžaduje to od něj důvěru a vstřícné nastavení a za to Ti ještě jednou děkuji. Ať Ti energie vydrží co nejdéle...:-)
 

Masáž aneb pohlazení po těle i po duši

Zdenka10.07.2014
Při mém hektickém způsobu života jsem si při vaší včerejší masáži připadala jako královna v nebi. A vůbec, celý váš přístup k člověku je citlivý a vcítivý, jako byste byl obdařen nějakým radarem, úžasný zážitek. Děkuji. Zdenka
 

Re: Masáž aneb pohlazení po těle i po duši

Andrej13.07.2014
Milá Zdeno, děkuji Vám za Váš kompliment a sdílení. Rád jsem Vám věnoval péči. Tato práce mne naplňuje, mám ji rád a osobně si ji hluboce vážím. Těší mne, že jste byla schopna masáž vnímat takovýmto způsobem ..... Krásné dny ..:-)
 

Masáž poděkování

Lucie28.05.2014

Po náročném období v partnerské oblasti jsem začala uvažovat o odpočinku a relaxaci , často mě napadala masáž, jen jsem nevěděla komu se svěřit do rukou,jediné co jsem tušila - chci masáž od muže. Odpověď mi přišla záhy sama....díky facebooku.

Jsem velmi ráda že jsem poslechla svou intuici a svěřila se Vám. 90 minut uteklo jako nic :) Oceňuji Vaše vnitřní nasazení a stálou pozornost a ohleduplnost při masáži. Velmi cenné v dnešní době.

Úžasně jsem si odpočinula, zhluboka se nadechla a i díky Vám vnímám po delší době více radosti, pořád !

děkuji ....
 

Re: Masáž poděkování

Andrej28.05.2014
Milá Lucie, děkuji za Vaše pocity a postřehy. Těší mne, že jsem mohl pomoci Vám získat lepší vnitřní pocity a sílu do dalších dnů...:-)
 

serpertíny mají své kouzlo

LÍDA03.11.2013
Život :o). Je mi dobře, když se mrknu na tvé stránky, protože má cesta je klikatá a vidím, že v tom všem nejsem sama. Díky Andreji. li
 

Re: serpertíny mají své kouzlo

Andrej26.11.2013
Milá Lído, ano život se hodně klikatí a má i hodně údolí a vysokých kopců a některá údolí mají na dně i temnou propast s bahnem, ze které se vyhrabat stojí hodně úsilí, ale o to víc se člověk radostně nadýchne na světle a raduje se z každé maličkosti. I pád z vysoké hory stojí za to (pokud se člověk nezabije)......Vše je to sbírání zkušeností a tříbení intuice, citlivosti a smyslu pro to, co má opravdu pro nás cenu a co je jen "vábení sirén" ....které cesty už nemusím projít a vsadit opravdu na "tu svou".. Už vím, že ta rozmanitost, střídání i ta bolest do života patří a je to obrovská dobrodružná škola života....:-)
 

Re: Re: serpertíny mají své kouzlo

Kristina20.10.2014
Krásně napsáno, Andreji. :)
 

Líbí se

Jaroslava Švajcrová25.10.2013
Vaše stránky jsou velmi dobré. Váš vztah k životu je velmi dobrý. Nejste zodpovědný za život a postoje své ženy. A nikdo je nemůže změnit. Ani vy sám. Líbíte se mi proto, že vytváříte svoji nejlepší představu svého já, jakou můžete. Proto věřím, že za svoje nezletilé děti svoji odpovědnost cítíte. Bydlím v Praze, Vaše nabízené terapie se mi líbí. Mohu využívat vše, co budete pořádat v Brně. Brno miluji, z mnoha důvodů se v něm cítím velmi dobře.
Děkuji Vám za to, že jste.
Tímto sdělením bych měla končit, ale já ještě musím říci, jak to cítím: Děkuji Vám za to, že jste takovým, jakým jste. (Vidíte, že stále ještě lidi posuzuji podle jejich kvalit, více jsem zatím nedorostla.)
 

Re: Líbí se

Andrej29.10.2013
Milá Jaroslavo, děkuji Vám za Váš pohled . Do Brna jezdím masírovat a kdyby jste něco potřebovala sdílet nebo měla nějaký nápad, tak se ozvěte. Bydlím nyní taky v Praze.
Krásné dny příští....
 

život z různých úhlů

Vodomerka1 Lída30.09.2013
Trochu jsem se tu rozhlédla ohledně kometářů. Život běží a my poznáváme........ Jsou lidé kteří se rozdávají a ovlivňují tak celek jiným způsobem než rodinným. A jsou důležití.
 
 
 

Děkuji

Vodomerka1 Lída30.09.2013
Bylo mi nedobře na duši, ale řekla jsem si že s tím něco provedudududu. Meditace, relaxace nic. Ach jo. Měla jsem bolest v solaru, ne nebyl to žlučník:o). Napadla mne masáž. Loni jsem do Ymcy chodila plavat tak jsem se mrkla tam. Kuk a ejhle podobně naladěný člověk.Normálně bych asi k muži nešla, nebo bych se rozmýšlela. Chvíli mi trvalo než jsem se vzpamatovala z páteční masáže. Vypila jsem několik litrů vody, a vůbec jsem nevěděla co se semnou děje, jenom jsem se pozorovala. A proud je tu opět se vším Znám ten pocit. Chtěla jsem Ti poděkovat, za to jak pracuješ. Totální nasazení :o).

Tak co uděláme s tím naším vzdělávacím systémem?

Andrej26.06.2013
Učení může být nádherný a dobrodružný proces. Škoda, že v našich školách tomu tak není....to by se mělo podle mne, co nejdříve změnit....prosím Vás o podporu a názor...Děkuji
Pro inspiraci k zamyšlení se podívejte na: https://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/463-13lety-logan-lapante-na-tedx-o-vzdelavacim-systemu-a-hackschoolingu
 

NAMASTE

Lucie26.05.2013
Andreji, ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za dnešní večer... Že můžu tímto způsobem ze sebe "vybít" všechny negativní emoce (a to, že jich mám nyní víc než dost) je až neuvěřitelné... Díky za to!
 

Re: NAMASTE

Andrej31.05.2013
Ahoj Lucko, rádo se stalo a opravdu to nemyslím jako frázi. Bubnování je i pro mne opravdovou terapií. Po bubnování cítím uvolnění vnitřních pnutí a nabití energií. Ať se daří a rád Vás zase uvidím na bubnování. Andrej
 

Proč mi to všechno připadá trochu mimo?

Jolana02.05.2013
Pročetla jsem celou webovku. Nemůžu si pomoct, ale nemůžu tam najít toho opravdového člověka. S kterými kapelami jste hrál? Co? Bavilo vás to? Co vám to dalo? Kolik máte dětí? Co dělají? Jaké máte s nimi vztahy? Co, vyjma toho, že hledáte sám sebe, děláte? Jak byste chtěl žít za rok, dva, pět, deset?
 

Re: Proč mi to všechno připadá trochu mimo?

Andrej03.05.2013
Zdravím Jolano, opravdový člověk, podle mne, se víc pozná až při osobním setkání, po otevřené komunikaci sdílení svých pocitů a autentické zkušenosti. Při sdílení nebo ochutnání jeho "práce". Každý popis je nedokonalý a může být pouze odleskem něčeho, co zaujme, zarezonuje, provokuje, vyvolává otázky a pod.
Z vašich otázek cítím určitou netrpělivost a podrážděnost.
Pokud Vás zajímá můj osud, tak by bylo asi nejlepší se osobně setkat. Rád odpovím na jakoukoliv otázku.Napište mi na můj e-mail a můžeme se domluvit na setkání.
Mějte se tak, jak si to dovolíte Andrej
 

Re: Re: Proč mi to všechno připadá trochu mimo?

Jolana03.05.2013
Zdravím taky, omlouvám se, jestli moje psaní působí podrážděně nebo netrpělivě. Je asi hloupost hledat odpovědi na své otázky po smyslu věcí na internetu, zvlášť když je člověk momentálně z něčeho nešťastný. Tak jako tak je člověk většinou na většinu problémů sám a nikdo je za něj nevyřeší.
Jak tak brouzdám po internetu, nacházím často stránky podobné těm vašim - plné všeobjímající lásky. Možná to zní paradoxně, ale zdá se mi, že tam, kde se mluví o tomto způsobu lásky, se právě schopnosti milovat nedostává - a nahrazuje se to složitým teoretizováním a citování Osha. Ale třeba se pletu.

Možná by bylo nejlepší by bylo odstřelit internet :).

Jolana


 
 

Re: Re: Re: Proč mi to všechno připadá trochu mimo?

Andrej04.05.2013
Zdravím Vás a Vaše trápení. Vězte, že přestože neznám Vaše trápení, tak si dovolím tvrdit, že podobné trápení neprožíváte sama. Párkrát jsem pocítil bolest a nenechal jsem si ji pro sebe a při sdílení s přáteli i úplně "cizími" lidmi jsem zjistil, že podobnou bolest nebo jinou a podle mne větší zažívá většina lidí. Bylo to pro mne osvobozující zjištění a získal jsem chuť do otevřeného sdílení a oslovování "cizích" lidí.Na řešení a v mnoha případech změnu postojů jsme opravdu sami. Na dovolení si sdílet náš problém jsme taky sami, ale proč odmítat přijímání darů, které z toho pramení. Líbí se mi citát: "Sdílená bolest-poloviční bolest. Sdílená radost-dvojnásobná radost"
Stále platí moje nabídka na osobní setkání, protože teprve pak se lze trochu přiblížit k tomu, co je za tím.....
 

Re: Proč mi to všechno připadá trochu mimo?

Blanka25.05.2013
Milá Jolano,
trefila jste to úplně přesně. Andrej je mimo, ale sám to nevidí a tak chce pomáhat jiným, protože nedokáže pomoci sám sobě a už vůbec ne své rodině. Nám, kteří jsme s ním nějaký čas žili, jsou ty láskyplné řeči k ničemu. Nedalo se v tom dýchat. A tak se jen modlím, ať to všechno přežijeme.
Andrejova druhá žena v rozvodovém řízení Blanka
 

Re: Re: Proč mi to všechno připadá trochu mimo?

Andrej25.05.2013
Milá Blanko, trochu mi to připomíná situaci, kdy se rozváděla naše kamarádka a její muž na svém blogu neustále argumentoval, jak to nechápe a že ta jeho žena je mimo a hledal své "spojence" mezi lidmi, kteří o tom jejich problému nic nevědí....a myslím, že si o této podle mého názoru nešťastné a ne fér formě komunikace může udělat každý svůj názor.
Je mi líto, že je to tak, jak to je a bude trvat nějaký čas než pomine bolest pocit ukřivdění a viny a samozřejmě je na nás co si z toho odneseme pro sebe a následně pro lidi se kterými se potkáme na své cestě.....
Pokud mi něco chceš říci, tak to udělej přímo mě a prosím nepoužívej k tomu "média", která jak víme nejsou dobrým prostředníkem k řešení osobních problémů.....
 

Pocit

Jana26.04.2013
Andreji, mám pocit, že jste dobrý. J
 

Re: Pocit

Andrej26.04.2013
No, co na to říci? Mým přáním je být dobrým člověkem, ale vím, že se mi to občas nedaří a je to většinou tehdy, když se nechám vyvést z rovnováhy, nechám se vyprovokovat a jednám z pozice přetékajícího emočního džbánu. Jindy se to stává, když jsem málo citlivý a nezvolím vhodný okamžik své aktivity. V obou případech na tom pracuji ...:-)

Děkuji za první příspěvek a samozřejmě platí má nabídka a paní Jana se mi může ozvat s kontaktem na sebe (nejlépe na můj mail simkara@seznam.cz) a domluvíme se jakou formou si vyzvedne odměnu...:-)
t
 
 

Jo strach a ostych vládne světem .....

Andrej23.04.2013
Tak kdo první zde napíše svůj pocit nebo myšlenku?


Pro toho , kdo to bude, si udělám čas, který mu věnuji a nabídnu mu ochutnávku z toho, co nabízím....:-)

No to jsem zvědav........?
Když je něco zadarmo, tak jsou lidi většinou obdivuhodně rychlí.....
No jo, ale asi se budou bát.....?