Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Otevřené setkání lidí s potřebou autentické komunikace ..NA TÉMA VZTAHY 3.3. v Praze - CENTRUM OSOBNÍHO ROZVOJE MAGNOLIA

15.02.2016 15:02

Vážení přátelé, zvu Vás tímto srdečně na další otevřené setkání do nově otevřeného centra osobního rozvoje Magnolia https://www.magnoliacentrum.cz/contact/. Pozvánka platí pro všechny dospělé lidi libovolného věku, pohlaví, orientace a vyznání, kteří by si rádi popovídali (a nebo si jen vyslechli) o tom, co se děje s našimi VZTAHY. Stále potkáváme nové lidi (sympatické i méně) a vytváříme si na ně názor a aniž je známe, tak si k nim vytvoříme nějaký vztah. Pojďme se sejít, popovídat si v klidném a respektujícím prostředí a možná budeme lépe chápat sami sebe a jeden druhého...a možná budeme překvapeni ...:-)

Největším darem od druhého je jeho odlišnost a vytvoření živého láskyplného zrcadla...
Sdílená starost – poloviční starost, sdílená radost-dvojnásobná radost...

S respektem a trpělivostí v bezpečném prostředí vyslechněme autentické pocity a příběhy své i ostatních a načerpejme ze studnice života inspiraci , úlevu, osvobození a podporu. 

Téma sdílení je dáno skupinou a sami si ho budete volit, ale vždy je to o vztazích k sobě, k partnerovi a k dalším, protože vztahy jsou důležité pro každého. Zpočátku Vás seznámím s pravidly a záměrem tohoto sdílení a budu Vám průvodcem , ale i aktivním účastníkem jako jeden z Vás. Budu se i snažit abychom nesešli z cesty osobní zkušenosti, svobody, tolerance, respektu a lásky. Hovořit bude vždy jen jeden a ostatní naslouchají. Další hovoří o sobě až po domluvení předřečníka. 
Srdečně zvu

Příspěvek na setkání je 150 Kč na podporu místa a organizátorů. Počet účastníků je omezen, tak se buď na  FB www.facebook.com/events/958645137554368/ nebo na můj email nebo formou SMS na 77788
3359. Ozvu se Vám a potvrdím účast . Prosím o dochvilnost. Pozdější příchod již není možný, protože skupina vytváří jedinečný organismus s vlastní dynamikou a pozdější vstup je rušivý a nevhodný i pro opozdilce.