Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Diskusní téma: Síla objetí

♥ láska v obětí ♥

K. 21.10.2014
Co nám bylo dáno, to bychom měli posílat dál.. ;) Vždycky je někdo, kdo potřebuje naši lásku. :) K tomu jsme byli stvořeni ! ;)) Merci, za to, že jsi. ;)*

Re: ♥ láska v obětí ♥

Andrej 20.02.2015
K. ...děkuji za názor a za to, že se mohu cítit užitečný...:-)

Síla obejmutí

02.01.2014 20:15

 Ano věřím tomu, že upřímné objetí (dlouhé alespoň 15 s) vydá za dvě hodiny rozhovoru. Podle mne dochází k superrychlé mimo verbální komunikaci ne jenom srdcí ale i k prolnutí aury a naladění na toho druhého, Navíc je velmi autentické a je cítit, jak to ten druhý cítí. To , že došlo k porozumění poznáš když dojde k uvolnění napětí a pocitu klidu......Je i podle mne hodně léčivé a právě tím blízkým propojením vlastně dochází ke sdílení emocí, ale i k podvědomému přijetí a harmonuzaci s druhým člověkem. Věřím i, že dochází k předávání informací, které sdílíme mimo verbálně a tím dochází i k naplnění známého přísloví: "Sdílená radost - dvojnásobná radost a sdílený smutek-poloviční smutek".

Zkuste tímto způsobem obejmout i člověka, kterého neznáte nebo jste se potkali poprvé v životě. Uvidíte co to s vámi i s tím druhým udělá...:-)

Formální obejmutí typu "mlask-mlask", "tady se na to hraje"  nebo "leklá ryba" může být vlastně i nepříjemné, ale i tak má svou informační hodnotu... -) 

Více na: Objímání pro mír a lásku ... HUGS FOR PEACE AND LOVE