Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Co se děje s našimi vztahy - otevřené setkání - 12.11. OD 18:30 -21:00 v obchůdku Srdeční záležitosti, Jagellonská 14 Praha 2 Vinohrady

09.11.2014 08:21

Vážení přátelé, zvu Vás tímto na další otevřené setkání v obchůdku a centru SRDEČNÍ ZÁLEŽITOST. Pozvánka platí pro všechny dospělé lidi libovolného věku, pohlaví, orientace a vyznání, kteří by si rádi popovídali (a nebo si jen vyslechli) o tom, co se děje s jejich vztahy. Stále potkáváme nové lidi (sympatické i méně) a vytváříme si s nimi vztahy. Pojďme se sejít, popovídat si v klidném a respektujícím prostředí a možná budeme lépe chápat sami sebe a jeden druhého...

Největším darem od druhého je jeho odlišnost a vytvoření živého láskyplného zrcadla...
Sdílená starost – poloviční starost, sdílená radost-dvojnásobná radost...

S respektem a trpělivostí vyslechněme autentické pocity a příběhy své i ostatních a načerpejme ze studnice života inspiraci , úlevu, osvobození a podporu. 

Téma sdílení je o vztazích k sobě k partnerovi a k dalším ....protože Vztahy zajímají každého.... Budu Vám průvodcem i aktivním účastníkem večera a budu se i snažit abychom nesešli z cesty osobní zkušenosti, svobody, tolerance, respektu a lásky. Hovořit bude vždy jeden a ostatní naslouchají. Další hovoří o sobě až po domluvení předřečníka. 
Srdečně zvu

Příspěvek na setkání je dobrovolný na základě Vaší spokojenosti a ochoty podpořit místo a organizátory. Počet účastníků je omezen, tak se přihlaste tady na FB. Prosím o dochvilnost. Pozdější příchod již není možný, protože skupina vytváří jedinečný organismus s vlastní dynamikou a pozdější vstup je rušivý a nevhodný i pro opozdilce.