Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Anketa

Je pro Vás, milé ženy, adekvátní cenou za Vaši "krásu" zhoršování Vašeho zdravotního stavu? (např. silikonové poprsí, liposukce, vysoké podpatky, botoxové injekce, ...)?

Jiná odpověď

Technická poznámka....

Andrej 24.08.2014
Milé ženy, pro mne jste všechny svým jedinečným způsobem krásné a věřím, že existují muži, kterým připadáte překrásné. Pokud se přikrášlujete za cenu svého zdraví, tak vězte, že já osobně bych to po žádné ženě nepožadoval. Naopak mé estetické cítění jaksi nereaguje pozitivně na vysoké podpatky https://www.facebook.com/mamamiablog/videos/10153706262030945/
, silikonové poprsí, nepřirozeně opuchlé rty a pod...

Dědeček říkával "Parádo trp"

Zairae 12.04.2014
Vím, že to dědeček myslel pro chvíle, kdy se děvče chtělo prostě vylepšit.
Jsem žena a chci být krásná. Jsem žena a chci se líbit. Jsem blondýnka s velmi bledou pletí a když svou krásu nepodpořím, jsem nevýrazná. Jsem ráda, když mohu použít nějaká ta vylepšovadla.
Ale také jsem již žena ve věku, kdy se objevují projevy stárnutí. Stárnutí? Nebo zrání? Nebo...? Čas dělá své a je to i na mě znát. Poprsí již není tak pevné, celé tělo již nevykazuje takovou pevnost. Hm, no, jenže to přece k ženě patří a i přes drobné nedokonalosti se cítím být naopak čím dál krásnější. Mé životní zkušenosti vepisují do mé tváře hloubku. V mých očích lze číst, že ač již viděly mnohé zlé, nepřestaly se na svět dívat skrze lásku. Mé tělo je krásné takové jaké je, i když už není nejpružnější, ale vypráví příběh o životě.
Měla bych mu snad dávat jiný tvar? Měla bych povadlé vyplňovat hmotou, která bude lhát? Mám ráda svůj věk (v létě to bude 40), jsem vděčnou pozorovatelkou proměn času. Opravdu vděčnou za všechny ty vrásky a drobné "nedokonalosti" vytvořené během času. Všechny vyprávějí příběh. Příběh o ženě, která žije tady na Zemi. Která ví, že v sobě nese lásku. Která ví, že je Bohyní.
jsem krásná taková jaká jsem a dědečku, už jsem vyrostla z myšlenek na vylepšování toho krásného, co mi bylo dáno. Nepotřebuji kvůli kráse trpět. Děkuji, dědečku :-)

Re: Dědeček říkával "Parádo trp"

Andrej 14.04.2014
Milá Zairae, děkuji ti za vystoupení z řady a za tvůj srdnatý postoj. Souhlasím, že mimo krásy na povrchu má každý z nás i krásu vnitřní, která je trvalejší a silnější a ta nepotřebuje retušovat, naopak projevit se a zvýraznit...:-)

Moje odpověď

Dita Berková 09.03.2014
Jistě, že je to každé ženy věc, co se svým tělem a tváří dělá..., ale přeci si neodpustím komentář.
Myslím, že vždy záleží na záměru se kterým to žená dělá - zapadnout mezi uměle vytvořený ideál krásy, pro svého partnera, či má pocit, že potom bude oblíbenější, získá pozornost mužů,...- všechny tyto důvody mohou mít společneho jmenovatele a tím je stále dokola omílané téma sebelásky...- pokud je žena ochotna nechat do sebe řiznout, tak asi za tím bude něco mnohem hlubšího než být "krásnější" ...Věřím, že problémem je též to, že témata jako krása, sexualita a s tím souvisejíci ženské tělo jsou uplně odposvátněna, ženy si příliš sebe sami neváží..., muži si jich pak také neváží, ženy jsou zraněné, ale tváří se statečně..., myslím že toto téma(asi jako spousta dalších) je záležitostí celé společnosti ..., možná ženy skrze tyto radikální upravy hledají lásku...

Re: Moje odpověď

Andrej 09.03.2014
Milá Dito, moc Vám, děkuji za Váš názor. Ano, souhlasím. Problém je daleko širší a hlubší.....sebepřijetí, sebeláska, důvěřovat vlastním pocitům a názorům, strach z vyloučení z "hlavního proudu", hledání lásky mimo sebe, přesvědčení že je třeba udělat co nejvíce pro získání a udržení "silného" partnera .......Ale podle mne je paradox v tom, že tato snaha působí často zcela opačně ...... končí malou vnitřní silou a krásou a tím i žena dává najevo, čemu dává důležitost a přitahuje do svého života podobné muže...:-)

Re: Moje odpověď

Kristina 20.10.2014
Souhlasím naprosto s Tebou, díky za vyjádření... :)) ;)

Re: Re: Moje odpověď

K. 21.10.2014
https://www.youtube.com/watch?v=vvDBZwX-t-w#t=186 ;)

Re: Re: Re: Moje odpověď

Andrej 22.10.2014
Kristíno, moc děkuji za toto video. Velmi koresponduje s touto anketou...:-)

Tady je odkaz na video z odpovědi Kristiny www.youtube.com/watch?v=vvDBZwX-t-w#t=186 ;)

Prostor pro sdílení čehokoliv, co chcete říci, reference, připomínky, diskuze ...

Re: Skvělá masáž

Andrej 15.03.2015
Milá Lenko, děkuji Vám za zpětnou vazbu. Přesto že už většinou sám poznám, že se masáž povedla a byla k užitku pro klienta, tak podobné informace jsou pro mne důležité a inspirující. Děkuji.
Přeji Vám hodně pozitivní energie během celého života a rád Vám s tím zase někdy pomůžu..:-)
Andrej

poděkování za masáž

Věra 09.08.2014
Poslední dobou jsem byla totálně vyčerpaná a bez energie a proto, jsem se objednala na masáž, kterou mě doporučila moje příbuzná. Na masáž jsem šla se začínající migrénou,tak jsem měla obavy, jak mě asi bude po masáži.To co jsem zažila se ani popsat nedá.Ty nádherné pocity krásna, které jsem si odnesla mám v sobě od středy ještě dnes a doufám,že ve mě přetrvají co nejdéle. Z masáže jsem odcházela jako víla,plná proudící energie. Andreji za první masáž od Tebe, Ti moc děkuji a další určitě nevynechám...:-).

Re: poděkování za masáž

Andrej 10.08.2014
Milá Věro, předně ti děkuji za sdílení tvých pocitů i za důvěru, že jsi šla na svou první masáž právě ke mně. Přiznám se , že nejraději masíruji lidi, kteří jdou poprvé na masáž nebo kteří chodí na masáže často a okusili už hodně druhů. Právě tito lidé mne mohou nejvíce obohatit svou zpětnou vazbou a jsou pro mne i největší výzvou k tomu se co nejlépe naladit na jejich individuální problémy a jejich osobnost. To, že si hned na první masáži člověk dovolí se uvolnit a odevzdat se sebeléčivé energii není jednoduché a vyžaduje to od něj důvěru a vstřícné nastavení a za to Ti ještě jednou děkuji. Ať Ti energie vydrží co nejdéle...:-)

Masáž aneb pohlazení po těle i po duši

Zdenka 10.07.2014
Při mém hektickém způsobu života jsem si při vaší včerejší masáži připadala jako královna v nebi. A vůbec, celý váš přístup k člověku je citlivý a vcítivý, jako byste byl obdařen nějakým radarem, úžasný zážitek. Děkuji. Zdenka

Re: Masáž aneb pohlazení po těle i po duši

Andrej 13.07.2014
Milá Zdeno, děkuji Vám za Váš kompliment a sdílení. Rád jsem Vám věnoval péči. Tato práce mne naplňuje, mám ji rád a osobně si ji hluboce vážím. Těší mne, že jste byla schopna masáž vnímat takovýmto způsobem ..... Krásné dny ..:-)

Masáž poděkování

Lucie 28.05.2014

Po náročném období v partnerské oblasti jsem začala uvažovat o odpočinku a relaxaci , často mě napadala masáž, jen jsem nevěděla komu se svěřit do rukou,jediné co jsem tušila - chci masáž od muže. Odpověď mi přišla záhy sama....díky facebooku.

Jsem velmi ráda že jsem poslechla svou intuici a svěřila se Vám. 90 minut uteklo jako nic :) Oceňuji Vaše vnitřní nasazení a stálou pozornost a ohleduplnost při masáži. Velmi cenné v dnešní době.

Úžasně jsem si odpočinula, zhluboka se nadechla a i díky Vám vnímám po delší době více radosti, pořád !

děkuji ....

Re: Masáž poděkování

Andrej 28.05.2014
Milá Lucie, děkuji za Vaše pocity a postřehy. Těší mne, že jsem mohl pomoci Vám získat lepší vnitřní pocity a sílu do dalších dnů...:-)

serpertíny mají své kouzlo

LÍDA 03.11.2013
Život :o). Je mi dobře, když se mrknu na tvé stránky, protože má cesta je klikatá a vidím, že v tom všem nejsem sama. Díky Andreji. li

Re: serpertíny mají své kouzlo

Andrej 26.11.2013
Milá Lído, ano život se hodně klikatí a má i hodně údolí a vysokých kopců a některá údolí mají na dně i temnou propast s bahnem, ze které se vyhrabat stojí hodně úsilí, ale o to víc se člověk radostně nadýchne na světle a raduje se z každé maličkosti. I pád z vysoké hory stojí za to (pokud se člověk nezabije)......Vše je to sbírání zkušeností a tříbení intuice, citlivosti a smyslu pro to, co má opravdu pro nás cenu a co je jen "vábení sirén" ....které cesty už nemusím projít a vsadit opravdu na "tu svou".. Už vím, že ta rozmanitost, střídání i ta bolest do života patří a je to obrovská dobrodružná škola života....:-)

Re: Re: serpertíny mají své kouzlo

Kristina 20.10.2014
Krásně napsáno, Andreji. :)

Líbí se

Jaroslava Švajcrová 25.10.2013
Vaše stránky jsou velmi dobré. Váš vztah k životu je velmi dobrý. Nejste zodpovědný za život a postoje své ženy. A nikdo je nemůže změnit. Ani vy sám. Líbíte se mi proto, že vytváříte svoji nejlepší představu svého já, jakou můžete. Proto věřím, že za svoje nezletilé děti svoji odpovědnost cítíte. Bydlím v Praze, Vaše nabízené terapie se mi líbí. Mohu využívat vše, co budete pořádat v Brně. Brno miluji, z mnoha důvodů se v něm cítím velmi dobře.
Děkuji Vám za to, že jste.
Tímto sdělením bych měla končit, ale já ještě musím říci, jak to cítím: Děkuji Vám za to, že jste takovým, jakým jste. (Vidíte, že stále ještě lidi posuzuji podle jejich kvalit, více jsem zatím nedorostla.)

Re: Líbí se

Andrej 29.10.2013
Milá Jaroslavo, děkuji Vám za Váš pohled . Do Brna jezdím masírovat a kdyby jste něco potřebovala sdílet nebo měla nějaký nápad, tak se ozvěte. Bydlím nyní taky v Praze.
Krásné dny příští....

život z různých úhlů

Vodomerka1 Lída 30.09.2013
Trochu jsem se tu rozhlédla ohledně kometářů. Život běží a my poznáváme........ Jsou lidé kteří se rozdávají a ovlivňují tak celek jiným způsobem než rodinným. A jsou důležití.

Děkuji

Vodomerka1 Lída 30.09.2013
Bylo mi nedobře na duši, ale řekla jsem si že s tím něco provedudududu. Meditace, relaxace nic. Ach jo. Měla jsem bolest v solaru, ne nebyl to žlučník:o). Napadla mne masáž. Loni jsem do Ymcy chodila plavat tak jsem se mrkla tam. Kuk a ejhle podobně naladěný člověk.Normálně bych asi k muži nešla, nebo bych se rozmýšlela. Chvíli mi trvalo než jsem se vzpamatovala z páteční masáže. Vypila jsem několik litrů vody, a vůbec jsem nevěděla co se semnou děje, jenom jsem se pozorovala. A proud je tu opět se vším Znám ten pocit. Chtěla jsem Ti poděkovat, za to jak pracuješ. Totální nasazení :o).

Re: Děkuji

Andrej 01.10.2013
Milá Lído, děkuji Ti za milá a povzbudivá slova. Jsem rád, že jsem mohl být užitečný. Pokud budeš opět potřebovat, tak se kdykoliv ozvi. Ať se ti daří .....ne jenom dnes...:-)
Andrej

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Zajímá-li Vás něco z mé nabídky a chcete znát podrobnosti, tak mi napište a já Vám rád odepíšu. Pokud Vás zajímají pořádané akce tak mi pošlete žádost do formuláře o zasílání novinek, abyste nemuseli stále hlídat novinky. Rád budu osobně reagovat i na jakýkoliv jiný dotaz či podnět. Neváhejte mne kontaktovat....Kontakt .....-)

Pokud chcete reagovat ne nějaký text formou diskuze, tak to můžete udělat zde v sekci Návštěvní kniha nebo přímo u textu, pokud u něj je vytvořena diskuze. Např. Blog