Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Anketa

Je pro Vás, milé ženy, adekvátní cenou za Vaši "krásu" zhoršování Vašeho zdravotního stavu? (např. silikonové poprsí, liposukce, vysoké podpatky, botoxové injekce, ...)?

Jiná odpověď

Technická poznámka....

Andrej 24.08.2014
Milé ženy, pro mne jste všechny svým jedinečným způsobem krásné a věřím, že existují muži, kterým připadáte překrásné. Pokud se přikrášlujete za cenu svého zdraví, tak vězte, že já osobně bych to po žádné ženě nepožadoval. Naopak mé estetické cítění jaksi nereaguje pozitivně na vysoké podpatky https://www.facebook.com/mamamiablog/videos/10153706262030945/
, silikonové poprsí, nepřirozeně opuchlé rty a pod...

Dědeček říkával "Parádo trp"

Zairae 12.04.2014
Vím, že to dědeček myslel pro chvíle, kdy se děvče chtělo prostě vylepšit.
Jsem žena a chci být krásná. Jsem žena a chci se líbit. Jsem blondýnka s velmi bledou pletí a když svou krásu nepodpořím, jsem nevýrazná. Jsem ráda, když mohu použít nějaká ta vylepšovadla.
Ale také jsem již žena ve věku, kdy se objevují projevy stárnutí. Stárnutí? Nebo zrání? Nebo...? Čas dělá své a je to i na mě znát. Poprsí již není tak pevné, celé tělo již nevykazuje takovou pevnost. Hm, no, jenže to přece k ženě patří a i přes drobné nedokonalosti se cítím být naopak čím dál krásnější. Mé životní zkušenosti vepisují do mé tváře hloubku. V mých očích lze číst, že ač již viděly mnohé zlé, nepřestaly se na svět dívat skrze lásku. Mé tělo je krásné takové jaké je, i když už není nejpružnější, ale vypráví příběh o životě.
Měla bych mu snad dávat jiný tvar? Měla bych povadlé vyplňovat hmotou, která bude lhát? Mám ráda svůj věk (v létě to bude 40), jsem vděčnou pozorovatelkou proměn času. Opravdu vděčnou za všechny ty vrásky a drobné "nedokonalosti" vytvořené během času. Všechny vyprávějí příběh. Příběh o ženě, která žije tady na Zemi. Která ví, že v sobě nese lásku. Která ví, že je Bohyní.
jsem krásná taková jaká jsem a dědečku, už jsem vyrostla z myšlenek na vylepšování toho krásného, co mi bylo dáno. Nepotřebuji kvůli kráse trpět. Děkuji, dědečku :-)

Re: Dědeček říkával "Parádo trp"

Andrej 14.04.2014
Milá Zairae, děkuji ti za vystoupení z řady a za tvůj srdnatý postoj. Souhlasím, že mimo krásy na povrchu má každý z nás i krásu vnitřní, která je trvalejší a silnější a ta nepotřebuje retušovat, naopak projevit se a zvýraznit...:-)

Moje odpověď

Dita Berková 09.03.2014
Jistě, že je to každé ženy věc, co se svým tělem a tváří dělá..., ale přeci si neodpustím komentář.
Myslím, že vždy záleží na záměru se kterým to žená dělá - zapadnout mezi uměle vytvořený ideál krásy, pro svého partnera, či má pocit, že potom bude oblíbenější, získá pozornost mužů,...- všechny tyto důvody mohou mít společneho jmenovatele a tím je stále dokola omílané téma sebelásky...- pokud je žena ochotna nechat do sebe řiznout, tak asi za tím bude něco mnohem hlubšího než být "krásnější" ...Věřím, že problémem je též to, že témata jako krása, sexualita a s tím souvisejíci ženské tělo jsou uplně odposvátněna, ženy si příliš sebe sami neváží..., muži si jich pak také neváží, ženy jsou zraněné, ale tváří se statečně..., myslím že toto téma(asi jako spousta dalších) je záležitostí celé společnosti ..., možná ženy skrze tyto radikální upravy hledají lásku...

Re: Moje odpověď

Andrej 09.03.2014
Milá Dito, moc Vám, děkuji za Váš názor. Ano, souhlasím. Problém je daleko širší a hlubší.....sebepřijetí, sebeláska, důvěřovat vlastním pocitům a názorům, strach z vyloučení z "hlavního proudu", hledání lásky mimo sebe, přesvědčení že je třeba udělat co nejvíce pro získání a udržení "silného" partnera .......Ale podle mne je paradox v tom, že tato snaha působí často zcela opačně ...... končí malou vnitřní silou a krásou a tím i žena dává najevo, čemu dává důležitost a přitahuje do svého života podobné muže...:-)

Re: Moje odpověď

Kristina 20.10.2014
Souhlasím naprosto s Tebou, díky za vyjádření... :)) ;)

Re: Re: Moje odpověď

K. 21.10.2014
https://www.youtube.com/watch?v=vvDBZwX-t-w#t=186 ;)

Re: Re: Re: Moje odpověď

Andrej 22.10.2014
Kristíno, moc děkuji za toto video. Velmi koresponduje s touto anketou...:-)

Tady je odkaz na video z odpovědi Kristiny www.youtube.com/watch?v=vvDBZwX-t-w#t=186 ;)

Prostor pro sdílení čehokoliv, co chcete říci, reference, připomínky, diskuze ...

Celostní masáž

Marta 06.04.2017
Na celostní masáži u Andreje jsem byla minulý týden. Neskutečný zážitek. Velice něžně a ohleduplně mě provedl mou vlastní duší. Povedlo se nám naprosto luxusní propojení těla a duše a každý dotek, pohyb, který udělal, se odrážel v mé duši a umožňoval mi nové a nové vhledy do mě samé. Neuvěřitelné. Tenhle pán se zdá být velmi nenápadný a o to větší sílu a umění v sobě skrývá.

Děkuji, děkuji, děkuji :-)

Re: Celostní masáž

Andrej 06.04.2017
Milá Marto, děkuji ti za tvé pocity. Jsou to pro mne cenné informace a ostatním to může mé masáže lépe přiblížit..:-)

Seminář - Základy celostních masáží

Ivona 06.03.2017
Andreji, dekuji za to, ze tohle ucis. Tohle je všechno. U masazi pokladam vedomost a lasku za podstatu. Nejen u masazi. Je to o celem zivote. Tento kurz bych doporučila vsem maserum…. A pokud by to slo…zavedla bych pristup jako soucast maserskeho/terapeutického vzdelavani od zakladu. „Je“ to „zaklad“. Sama jsem jim zacinala, a prala jsem si v te dobe, aby to nekdo zacal ucit. Uz se stalo. Dekuji Ti - a preju Ti hodne dalších studentu, kterym Tvuj kurz prinese podobne naplneni, jako mne. S laskou, Ivona

Re: Seminář - Základy celostních masáží

Andrej 08.03.2017
Milá Ivono, děkuji za tvé postřehy ze semináře. :-) Těší mne, že to vnímáš podobně a že ti to mohlo pomoci. Zároveň moc děkuji za tuto aktivitu, protože mnoho lidí má co říci o tom, co zažili, ale nedovolí si to zrealizovat a tím obohatit svou autentickou zkušeností ostatní...:-) Objímám

Báječná masáž

El Holubová 20.12.2016
Čtu zdejšípříspěvky a přidávám se k poděkování Andrejovi. Andrejovy masáže vřele doporučuji všem. Projde jeden sval za druhým, najde místa, kde je napětí, a dokonalým, důkladným a přesto jemným způsobem ta místa ošetří. Jeho klid a znějící hudba zklidní mysl. Andrej uvolní celé tělo a „rozpohybuje“ energii v těch místech, kde neproudí.
Na masáž je naprosto soustředěný a cítíte i to, že masírování není pro něj pouze práce – spíše poslání :-). Odnesla jsem si pocit poctivé a pro tělo i duši přínosné péče (a vím o čem mluvím – také masíruji).

Re: Báječná masáž

Andrej 22.12.2016
Eliško, moc ti děkuji ti za tvůj popis. Je pro mne někdy těžké lidem popsat , jaké masáže vlastně dělám a tak každý takový popis od různých klientů je zdrojem užitečných informací pro ty, co se teprve rozhodují mé masáže vyzkoušet..:-)

Otevirani srdce a individualni vedeni partneru

Ivona 25.10.2016
Andreji, je uzasne, jak s lidmi pracujes. Se srdcem otevrenym...objimajicim. Seminar Otevirani srdce byl pro mne zazitkem, a to jsem jeste netusila, co prijde, az budeme u Tebe pod Tvym individualnim provazenim-vedenim delat "ritualy" s mym muzem. Bylo to ohromne zazitkove, intenzivni, intimni, emotivni, procistujici, laskyplne a vrouci, tak uzasne... Samotnym nam to spolu predtim moc neslo. Byla i narocna obdobi, neco se zaseklo... Ty jsi behem chvilky dokazal dostat nas do hloubky a citeni nasich dusi/srdci navzajem, citit lasku...citit radost, lasku i smutek, obavy toho druheho, i sebe samotneho. Od svatby to bylo pro mne po trech letech druhe nejsilnejsi setkani s mym muzem. Ukazal jsi nam neco, co nyni muzeme dale rozvijet, a take zpusob, jak. S podekovanim a dojetim, Ivona

Re: Otevirani srdce a individualni vedeni partneru

Andrej 25.10.2016
Ivono, moc děkuji za tvůj příspěvek je pro mne výzvou i závazkem...:) Téma sebelásky považuji jako zásadní a budu se mu i nadále v budoucnu věnovat.

Poděkování za masáž

Irena 23.10.2016
Dobrý den pane Koláři.
Vaše masáž mě oslovila na tolik, že jsem měla pocit, jako bych masáž prožívala prvně v životě. Masáž kterou jsem prožila u vás je tedy lidově řečeno“z jiného pytle“. Ovlivní nejen tělo, ale i ducha tedy nutně pohne i energiemi, které jsou zablokované. Zablokování energie je vlastně hlavní příčinou našich bolestí a nepohyblivosti. Před mnoha lety jsem utrpěla úraz kostrče, byla jsem na mnoha klasických masážích, ale žádná z nich mi nepomohla. Nyní je problém odstraněn,bolest zmizela a cítím se dobře.Velké díky a hodně nejen pracovních úspěchů, již se těším na další masáž.Irena

Re: Poděkování za masáž

Andrej 25.10.2016
Ireno, moc Vám děkuji za vaše dojmy z masáže. Určitě tím pomůžete lidem, kteří mne neznají a budou lépe vědět a cítit o co jde. A´t se nám daří..:-)

Seminář Otevírání srdce - úžasné...

Ivona 22.09.2016
Dekuji za otevreny vecer plny komunikace, otevirani oci a srdce... Proudeni, prirozenosti, ladnosti...ladeni a vyladovani se, jemnosti, citu a krasy. Doporucuji vsem, nejen tem, kteri chteji "otevirat" - mozna prave ty ostatni takovy vecer krasne prekvapi. .. Osobne se ve mne behem vecera take mnohokrat vynorila vlna radosti, kdy chcete skakat, kricet, radovat se :) Andreji, dekuji za veci, ktere pro lidi delas. <3

Re: Seminář Otevírání srdce - úžasné...

Andrej 22.09.2016
Ivono, děkuji za tvá milá slova a pocity.... Mé srdce se raduje s Vámi, kteří mi pomáháte stále více se poznávat a naplňovat svoji cestu a vizi.. ......Objímám

Masáž

Eliška 06.05.2015
Děkuji Vám pane Koláři za svoji první masáž ve velice přátelském prostředí, kde jsem se cítila velice přirozeně a uvolněně. Co jsem si odnesla z masáže bylo - šťastné tělo, ale i duši, pocítění uctění těla samotného skrze vaší masáž a vděčnost, že jsem mohla zažít krásu ducha-přítomného doteku díky Vám.

Re: Masáž

Andrej 06.05.2015
Milá Eliško, děkuji Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsem rád, že Vaše pocity jsou v souladu s mým záměrem celostního přístupu. Ať Vám harmonický pocit vydrží co nejdéle a rád Vám opět nabídnu, až budete potřebovat, opět svoje služby.

Poděkování - seminář Otevírání srdce

Martin 15.04.2015
DĚKUJI
Bylo to úžasné setkání skvělých lidí, jsem moc rád, že jsem tam byl. Práce ve skupině je super
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>