Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Anketa

Je pro Vás, milé ženy, adekvátní cenou za Vaši "krásu" zhoršování Vašeho zdravotního stavu? (např. silikonové poprsí, liposukce, vysoké podpatky, botoxové injekce, ...)?

Jiná odpověď

Technická poznámka....

Andrej 24.08.2014
Milé ženy, pro mne jste všechny svým jedinečným způsobem krásné a věřím, že existují muži, kterým připadáte překrásné. Pokud se přikrášlujete za cenu svého zdraví, tak vězte, že já osobně bych to po žádné ženě nepožadoval. Naopak mé estetické cítění jaksi nereaguje pozitivně na vysoké podpatky https://www.facebook.com/mamamiablog/videos/10153706262030945/
, silikonové poprsí, nepřirozeně opuchlé rty a pod...

Dědeček říkával "Parádo trp"

Zairae 12.04.2014
Vím, že to dědeček myslel pro chvíle, kdy se děvče chtělo prostě vylepšit.
Jsem žena a chci být krásná. Jsem žena a chci se líbit. Jsem blondýnka s velmi bledou pletí a když svou krásu nepodpořím, jsem nevýrazná. Jsem ráda, když mohu použít nějaká ta vylepšovadla.
Ale také jsem již žena ve věku, kdy se objevují projevy stárnutí. Stárnutí? Nebo zrání? Nebo...? Čas dělá své a je to i na mě znát. Poprsí již není tak pevné, celé tělo již nevykazuje takovou pevnost. Hm, no, jenže to přece k ženě patří a i přes drobné nedokonalosti se cítím být naopak čím dál krásnější. Mé životní zkušenosti vepisují do mé tváře hloubku. V mých očích lze číst, že ač již viděly mnohé zlé, nepřestaly se na svět dívat skrze lásku. Mé tělo je krásné takové jaké je, i když už není nejpružnější, ale vypráví příběh o životě.
Měla bych mu snad dávat jiný tvar? Měla bych povadlé vyplňovat hmotou, která bude lhát? Mám ráda svůj věk (v létě to bude 40), jsem vděčnou pozorovatelkou proměn času. Opravdu vděčnou za všechny ty vrásky a drobné "nedokonalosti" vytvořené během času. Všechny vyprávějí příběh. Příběh o ženě, která žije tady na Zemi. Která ví, že v sobě nese lásku. Která ví, že je Bohyní.
jsem krásná taková jaká jsem a dědečku, už jsem vyrostla z myšlenek na vylepšování toho krásného, co mi bylo dáno. Nepotřebuji kvůli kráse trpět. Děkuji, dědečku :-)

Re: Dědeček říkával "Parádo trp"

Andrej 14.04.2014
Milá Zairae, děkuji ti za vystoupení z řady a za tvůj srdnatý postoj. Souhlasím, že mimo krásy na povrchu má každý z nás i krásu vnitřní, která je trvalejší a silnější a ta nepotřebuje retušovat, naopak projevit se a zvýraznit...:-)

Moje odpověď

Dita Berková 09.03.2014
Jistě, že je to každé ženy věc, co se svým tělem a tváří dělá..., ale přeci si neodpustím komentář.
Myslím, že vždy záleží na záměru se kterým to žená dělá - zapadnout mezi uměle vytvořený ideál krásy, pro svého partnera, či má pocit, že potom bude oblíbenější, získá pozornost mužů,...- všechny tyto důvody mohou mít společneho jmenovatele a tím je stále dokola omílané téma sebelásky...- pokud je žena ochotna nechat do sebe řiznout, tak asi za tím bude něco mnohem hlubšího než být "krásnější" ...Věřím, že problémem je též to, že témata jako krása, sexualita a s tím souvisejíci ženské tělo jsou uplně odposvátněna, ženy si příliš sebe sami neváží..., muži si jich pak také neváží, ženy jsou zraněné, ale tváří se statečně..., myslím že toto téma(asi jako spousta dalších) je záležitostí celé společnosti ..., možná ženy skrze tyto radikální upravy hledají lásku...

Re: Moje odpověď

Andrej 09.03.2014
Milá Dito, moc Vám, děkuji za Váš názor. Ano, souhlasím. Problém je daleko širší a hlubší.....sebepřijetí, sebeláska, důvěřovat vlastním pocitům a názorům, strach z vyloučení z "hlavního proudu", hledání lásky mimo sebe, přesvědčení že je třeba udělat co nejvíce pro získání a udržení "silného" partnera .......Ale podle mne je paradox v tom, že tato snaha působí často zcela opačně ...... končí malou vnitřní silou a krásou a tím i žena dává najevo, čemu dává důležitost a přitahuje do svého života podobné muže...:-)

Re: Moje odpověď

Kristina 20.10.2014
Souhlasím naprosto s Tebou, díky za vyjádření... :)) ;)

Re: Re: Moje odpověď

K. 21.10.2014
https://www.youtube.com/watch?v=vvDBZwX-t-w#t=186 ;)

Re: Re: Re: Moje odpověď

Andrej 22.10.2014
Kristíno, moc děkuji za toto video. Velmi koresponduje s touto anketou...:-)

Tady je odkaz na video z odpovědi Kristiny www.youtube.com/watch?v=vvDBZwX-t-w#t=186 ;)

Prostor pro sdílení čehokoliv, co chcete říci, reference, připomínky, diskuze ...

Otevirani srdce a individualni vedeni partneru

Ivona 25.10.2016
Andreji, je uzasne, jak s lidmi pracujes. Se srdcem otevrenym...objimajicim. Seminar Otevirani srdce byl pro mne zazitkem, a to jsem jeste netusila, co prijde, az budeme u Tebe pod Tvym individualnim provazenim-vedenim delat "ritualy" s mym muzem. Bylo to ohromne zazitkove, intenzivni, intimni, emotivni, procistujici, laskyplne a vrouci, tak uzasne... Samotnym nam to spolu predtim moc neslo. Byla i narocna obdobi, neco se zaseklo... Ty jsi behem chvilky dokazal dostat nas do hloubky a citeni nasich dusi/srdci navzajem, citit lasku...citit radost, lasku i smutek, obavy toho druheho, i sebe samotneho. Od svatby to bylo pro mne po trech letech druhe nejsilnejsi setkani s mym muzem. Ukazal jsi nam neco, co nyni muzeme dale rozvijet, a take zpusob, jak. S podekovanim a dojetim, Ivona

Re: Otevirani srdce a individualni vedeni partneru

Andrej 25.10.2016
Ivono, moc děkuji za tvůj příspěvek je pro mne výzvou i závazkem...:) Téma sebelásky považuji jako zásadní a budu se mu i nadále v budoucnu věnovat.

Poděkování za masáž

Irena 23.10.2016
Dobrý den pane Koláři.
Vaše masáž mě oslovila na tolik, že jsem měla pocit, jako bych masáž prožívala prvně v životě. Masáž kterou jsem prožila u vás je tedy lidově řečeno“z jiného pytle“. Ovlivní nejen tělo, ale i ducha tedy nutně pohne i energiemi, které jsou zablokované. Zablokování energie je vlastně hlavní příčinou našich bolestí a nepohyblivosti. Před mnoha lety jsem utrpěla úraz kostrče, byla jsem na mnoha klasických masážích, ale žádná z nich mi nepomohla. Nyní je problém odstraněn,bolest zmizela a cítím se dobře.Velké díky a hodně nejen pracovních úspěchů, již se těším na další masáž.Irena

Re: Poděkování za masáž

Andrej 25.10.2016
Ireno, moc Vám děkuji za vaše dojmy z masáže. Určitě tím pomůžete lidem, kteří mne neznají a budou lépe vědět a cítit o co jde. A´t se nám daří..:-)

Seminář Otevírání srdce - úžasné...

Ivona 22.09.2016
Dekuji za otevreny vecer plny komunikace, otevirani oci a srdce... Proudeni, prirozenosti, ladnosti...ladeni a vyladovani se, jemnosti, citu a krasy. Doporucuji vsem, nejen tem, kteri chteji "otevirat" - mozna prave ty ostatni takovy vecer krasne prekvapi. .. Osobne se ve mne behem vecera take mnohokrat vynorila vlna radosti, kdy chcete skakat, kricet, radovat se :) Andreji, dekuji za veci, ktere pro lidi delas. <3

Re: Seminář Otevírání srdce - úžasné...

Andrej 22.09.2016
Ivono, děkuji za tvá milá slova a pocity.... Mé srdce se raduje s Vámi, kteří mi pomáháte stále více se poznávat a naplňovat svoji cestu a vizi.. ......Objímám

Masáž

Eliška 06.05.2015
Děkuji Vám pane Koláři za svoji první masáž ve velice přátelském prostředí, kde jsem se cítila velice přirozeně a uvolněně. Co jsem si odnesla z masáže bylo - šťastné tělo, ale i duši, pocítění uctění těla samotného skrze vaší masáž a vděčnost, že jsem mohla zažít krásu ducha-přítomného doteku díky Vám.

Re: Masáž

Andrej 06.05.2015
Milá Eliško, děkuji Vám za Vaši zpětnou vazbu. Jsem rád, že Vaše pocity jsou v souladu s mým záměrem celostního přístupu. Ať Vám harmonický pocit vydrží co nejdéle a rád Vám opět nabídnu, až budete potřebovat, opět svoje služby.

Poděkování - seminář Otevírání srdce

Martin 15.04.2015
DĚKUJI
Bylo to úžasné setkání skvělých lidí, jsem moc rád, že jsem tam byl. Práce ve skupině je super

Re: Poděkování - seminář Otevírání srdce

Andrej 17.04.2015
Martine, děkuji za to, že jsi tam s námi byl a obohatil jsi skupinu :L::-)

Poděkování - seminář Otevírání srdce

Lenka 15.04.2015
Děkuji za skvělý seminář, moc mi pomohl se otevřít životu a vidět lidské vztahy v lepším světle

Re: Poděkování - seminář Otevírání srdce

Andrej 17.04.2015
Milá Lenko, děkuji ti za tvá slova. Rád jsem ti pomohl..:-)

uzdravující dotek

Kristina 20.10.2014
Milý Andreji :), děkuji za Tvou péči, kterou jsi mi dával s láskou ke mně jako člověku i k tomu, co Ti dává v životě smysl. Troufám si říci, že jsi mi vrátil do života světlo. Dokážeš probouzet to, co dlouho spalo... :). Byla to masáž, na kterou nikdy nezapomenu, protože byla uplně jiná (svými prvky). Vnímala jsem jak mužskou tak ženskou energii a bylo krásné, jak na sebe skrytě reagovaly. Pomohlo mi to k zocelení duše ženy. Takže harmonizační - to je vskutku příznačný název. ;) Děkuju. :)

Re: uzdravující dotek

Andrej 15.03.2015
Milá Kristíno, děkuji Ti za tvé pocity. Nebývá tak často, že mladý člověk dokáže takto vnímat rozměry "mužské" a "ženské" energie. Ano jsme všichni napůl žena a napůl muž, ale jedna část v nás převažuje a tělo nás také jasně směřuje, ale bez vnímání a schopnosti napojení na tu druhou je život dost složitý a není dostatečně celistvý. Přeji Ti výživnou a nakonec harmonickou cestu životem...:-)
Andrej

Skvělá masáž

Lenka 17.08.2014
V pátek jsem poprvé navštívila masáž u pana Andreje. Již před nějakou dobou u něj byla má kamarádka, která ho velmi chválila a kdykoliv jsem přemýšlela o masáži, vždy jsem navštívila jeho stránky. Konečně jsem se tento týden tedy odhodlala a objednala se. Musím říct, že to byla jedna z nejlepších masáží, co jsem kdy vůbec zažila. Do teď jsem plná pozitivní eneregie a hlavně maximálně odpočatá. Zmizel i takový ten vnitřní neklid a napětí, co jsem prožívala. Moc mi pomohl i s částečným rozhýbáním bolavého kotníku po úrazu. Chtěla jsem Vám toutu cestou moc a moc poděkovat za úžasný zážitek :-) Lenka
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Zajímá-li Vás něco z mé nabídky a chcete znát podrobnosti, tak mi napište a já Vám rád odepíšu. Pokud Vás zajímají pořádané akce tak mi pošlete žádost do formuláře o zasílání novinek, abyste nemuseli stále hlídat novinky. Rád budu osobně reagovat i na jakýkoliv jiný dotaz či podnět. Neváhejte mne kontaktovat....Kontakt .....-)

Pokud chcete reagovat ne nějaký text formou diskuze, tak to můžete udělat zde v sekci Návštěvní kniha nebo přímo u textu, pokud u něj je vytvořena diskuze. Např. Blog