Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Jiná odpověď

Dědeček říkával "Parádo trp"

Zairae 12.04.2014
Vím, že to dědeček myslel pro chvíle, kdy se děvče chtělo prostě vylepšit.
Jsem žena a chci být krásná. Jsem žena a chci se líbit. Jsem blondýnka s velmi bledou pletí a když svou krásu nepodpořím, jsem nevýrazná. Jsem ráda, když mohu použít nějaká ta vylepšovadla.
Ale také jsem již žena ve věku, kdy se objevují projevy stárnutí. Stárnutí? Nebo zrání? Nebo...? Čas dělá své a je to i na mě znát. Poprsí již není tak pevné, celé tělo již nevykazuje takovou pevnost. Hm, no, jenže to přece k ženě patří a i přes drobné nedokonalosti se cítím být naopak čím dál krásnější. Mé životní zkušenosti vepisují do mé tváře hloubku. V mých očích lze číst, že ač již viděly mnohé zlé, nepřestaly se na svět dívat skrze lásku. Mé tělo je krásné takové jaké je, i když už není nejpružnější, ale vypráví příběh o životě.
Měla bych mu snad dávat jiný tvar? Měla bych povadlé vyplňovat hmotou, která bude lhát? Mám ráda svůj věk (v létě to bude 40), jsem vděčnou pozorovatelkou proměn času. Opravdu vděčnou za všechny ty vrásky a drobné "nedokonalosti" vytvořené během času. Všechny vyprávějí příběh. Příběh o ženě, která žije tady na Zemi. Která ví, že v sobě nese lásku. Která ví, že je Bohyní.
jsem krásná taková jaká jsem a dědečku, už jsem vyrostla z myšlenek na vylepšování toho krásného, co mi bylo dáno. Nepotřebuji kvůli kráse trpět. Děkuji, dědečku :-)