Ing. Andrej Kolář

Hledáš-li štěstí a krásu, otevři své oči a srdce dokořán a nehledej daleko ...
+420 777 883 359
simkara@seznam.cz

Masáže, osobní rozvoj, konzultace, semináře , workshopy, sdílecí kruhy, bubnování, hudba, tanec, ...

Hugs for Peace and Love

Emotikona smileChceme-li prožívat mír a lásku, objímejme i "cizí lidi" .. :-)

Rozhovor o objímání s rcesistou z TV žabička

www.facebook.com/tvzabickaofficial/videos/1293673263978852/

Další informace: Objímání pro mír a lásku ... HUGS FOR PEACE AND LOVE

Záznam z vystoupení festivalového orchstru na Folkových prázdninách 2021 v Náměšti nad oslavou. Byl jsem tam se svou dcerou a týden jsme nacvičovali písničky pro závěrečný koncert.

LAŠ lasmusic.webnode.cz/  

Ukázka z našeho muzicírování - Video nahrané na taneční vlně v Lorienu 2013

HUDEBNÍ PROJEKTY 

web sdružení LAŠ:     https://lasmusic.webnode.cz/

Malá ukázka hudby sdružení LAŠ  - Láďa Frydrýn, Andrej Kolář, Štěpánka Trojská Čížková...

záznamy z improvizací ze zkušebny

soundcloud.com/t-p-nka-trojsk-kov/zrozen

soundcloud.com/t-p-nka-trojsk-kov/r09-0033?

Záznam z vlny v Sadské: Volání2.mp3 (7,1 MB)

Long Dance 2014 v Lorienu  Lorien klavír.mp3 (7776050)

A toto je z iprovizovaného Jamu s Davidem Chábem a Jakubem Čapkou na Čajomirfestu 2014 na Vyšehradě:

https://www.youtube.com/watch?v=D2DfqPhQIJE

https://www.youtube.com/watch?v=x0t4qAJ5_ks

https://www.youtube.com/watch?v=1CYv3CK54ak

 

Účast na projektu Dity Berkové "Když ženy tančí"  www.youtube.com/watch?v=Dgy2CUaPZlI

Krásné souznění s Helenou Houdovou na RawFestu  

www.facebook.com/ludek.doubrava.5/videos/1413763571983342/

Pro inspiraci a zamyšlení nad daným tématem nabízím www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bFQPirBaHz4

Dělejme už konečně to, co nás baví a pro co máme talent od pána boha ....a budeme mít šanci být naplněni ... a budeme mít šanci být šťastni .....Každý má něco, co nikdo jiný nemá a je hodno pozornosti a můžeme se napití z jeho pramene něčeho, co jsme ještě nikdy nepili....a co nás může obohatit. Navíc díky brzy rozpoznanému talentu a jeho rozvíjení můžeme v tom dosáhnout mistrovství a děláme tu "svou" věc s lehkostí, rychle a tvůrčím způsobem. To nám přinese i zájem ostatních a i ochotu za to zaplatit. Tím si pak zajistíme peníze, které zase využijeme k tomu, abychom si u jiných, kteří jsou ve svém oboru mistři, nakoupily to, co sami bychom vytvářeli mnohem déle a v nižší kvalitě .....

www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RoNg_jrRBDI

Všechny zde uváděné názory prosím berte jako mé osobní momentální pohledy a názory na život a přání, kam chci směřovat. Vím moc dobře, že si nikdo nemůže osvojovat právo jediného a trvale "pravdivého" pohledu na svět, který nás obklopuje. Neberte si, prosím, mé názory osobně jako útok na Vaši pravdu a vezměte si jen to, co s Vámi rezonuje a co Vás může obohatit. Vím, že člověk není robot a nejedná vždy podle nějakých neměnných pravidel a "zákonů", ale neustále hledá a učí se najít nejlepší řešení pro svůj život, aby mohl co nejlépe využít dar vědomí a žít šťastně a svobodně ... 

Přeji nám mnoho radosti, síly a vytrvalosti na naší cestě....:-)

Všichni lidé chtějí být šťastní a je to jejich základní potřeba a právo a k tomu potřebují žít společně v míru a v lásce

 

Vítám Vás na stránkách, které jsou o masážích, hudbě a osobním rozvoji a dalších aktivitách, které mne naplňují a chtěl bych je nabídnout i Vám. 

Pokud bych měl charakterizovat cestu, po které bych chtěl kráčet , tak Vám předkládám následující pojmy, ze kterých to možná pochopíte nebo vycítíte: 

Citlivý a vědomý kontakt a sdílení s lidmi, které potkám, pomocí slova, rukou, myslí, srdcem, prostřednictvím hudby, rytmu, tancem, nasloucháním, otevřenou komunikací, sdílením osobní cesty, hledáním souvislostí, nových pohledů na život  a to vše pro ......

Lepší pochopení sebe a ostatních a přijetí více radosti a krásy od života, který nás obklopuje - optimismus, humor, hravost, kreativita, tvořivost, láska, naděje, pravda, štěstí, smíření, harmonie ....

Respekt k sobě i k ostatním bytostem - k jejich jedinečnosti a osobní volbě cesty životem a rychlosti změn ....

Věřím, že nemusíme prožívat tolik pocitů bolesti a strachu na základě toho, co nás obklopuje, ale naopak prožívat více radosti. Podle mne, potřebujeme k tomu více odvahy pro otevřenou a autentickou komunikaci sami se sebou a se svými blízkými ale i "vzdálenými" lidmi a i více odvahy pro dávání a přijímání lásky .... A více trpělivosti a pokory..... Se záměrem hledat a posilovat to, co nás spojuje a řešit nenásilně a s respektem to, co nás rozděluje. Rád bych podpořil nenásilnou komunikaci a princip win-win.

Děkuji blízkým i vzdáleným lidem a rozhodnutí v sobě, že mohu být užitečný ostatním tak, že mohu dělat to, co mne baví a je v souladu s mými talenty, mou jedinečností a mohu i čerpat ze zkušeností a vzdělání, které jsem až dosud získal. Děkuji i svým rodičům a i lidem, které jsem na své cestě potkal...... Život je podle mne náš neustálý pohyb ve světě, který se neustále mění, a tak se máme pořád ,co učit, abychom mohli lépe chápat sami sebe i ostatní a mohli být stále více šťastni a pomáhat i ostatním v jejich cestě za štěstím  ...... Abychom byli ve větším souladu s tím, co podporuje život a dokázali žít ve větší harmonii a míru s ostatními lidmi i s přírodou .....

V následujícím videu se dozvíte o mých pohledech na život a zejména na vztahy mužů a žen.

V listopadu 2020 se konal "1. česko - slovenský online kongres o menopauze" kongresmenopauza.cz . Měl jsem tu čest, že jsem byl na něj přizván, abych se vyjádřil ne jen k této problematice jako jediný zástupce mužů. Vznikl z toho rozhovor, který vám tímto nabízím. 

V roce 2019 se konal v Praze pravidelný tantrický festival (www.tantra-festival.cz), na kterém jsem měl tu čest i vystupovat jako lektor s ochutnávkou zkrácené verze semináře, který již několik let pravidelně pořádám v Praze a sice seminář Tanec s vůní Tantry (viz Taneční prožitkové semináře ). Při této příležitosti jsem natočil i krátký rozhovor s pořadateli festivalu. Nabízím Vám prozatím pozvánku, ale časem nabídnu i celý rozhovor.

Tady je záznam celého rozhovovoru 

For foreigners

Massaging the body and caressing the soul
Let the combination of sensitive touch, aroma and relaxing music relax your body and boost your inner spirit. Composition and methods of the massage draws from Classic Massage, Aromatherapy Massage, Rebalancing Massage, Reflexology Massage and other massaging techniques. Strong emphasis is put...
Массаж тела и ласкание душы
Воздействием чувствительных прикосновений, обоняние и музыки позволите вашeму телу и душы исцеления, расслабления, но и пробуждение внутренней энергии. Техника массажа и прикосновений опирается на классический массаж, ароматический массаж, Rebalancing массаж, рефлексотерапию и другие методы...

Masáže Praha, Brno, Svitavy, Lanškroun, Česká lípa, zbÝšov...

Anketa

Děláte práci, která vychází z Vašich talentů, jedinečnosti a děláte ji rádi?

Celkový počet hlasů: 2411

OBLÍBENÉ CITÁTY

"Ke štěstí neexistuje žádný klíč. Dveře jsou neustále otevřeny."

Matka Tereza

 

 "Čiň jinému to, co chceš, aby činil tobě" ....

"Miluj bližního svého, jako sebe samého"....

"Kdo je bez viny, ať první hodí kamenem"...

"Nevědomost hříchů nečiní" ....

Bible

 

„Kdo chce hýbat světem, musí pohnout nejdříve sám sebou.“ 

Sókratés

 

Zajímá-li Vás něco z mé nabídky a chcete znát podrobnosti, tak mi napište a já Vám rád odepíšu.  Rád budu osobně reagovat i na jakýkoliv jiný dotaz či podnět. Neváhejte mne kontaktovat skrze Kontakt